СТАТИСТИКА

ВИГОТОВЛЕННЯ ВР

Підприємство виготовляє і поставляє промислові ВР:
- емульсійні наливні, з вмістом твердої фази від 0 до 50%;
- емульсійні патроновані;
- сумішеві гранульовані.

Наливні і гранульовані ВР виготовляються і заряджаються в свердловини безпосередньо на блоках, гранульовані ВР можуть так само виготовлятися на шахтних промислових майданчиках з подальшим завантаженням в ємності шахтних ТЗМ. Конструкція ЗЗМ для гранульованих ВР дозволяє упаковувати виготовлені ВР в мішки з подальшою їх герметизацією і маркуванням відповідно до існуючих вимог.

Густина наливних ЕВР, в залежності від марки, 1,14 ÷ 1,22 г/см3, критичний діаметр - 80 мм, швидкість детонації в свердловині - понад 5500 м/с, сенсибілізація - хімічна, водостійкість - відмінна, ініціювання - від проміжного детонатора.

Густина патронованих ЕВР - 1,22 ± 0,05 г/см3, температурний діапазон застосування плюс 80 - мінус 30 °С, застосовується в якості ВР і проміжних детонаторів на відкритих гірничих роботах і в шахтах, безпечних по газу і пилу, швидкість детонації, в залежності від діаметру, до 5500 м/с, чутливі до КД. Виготовляються діаметром від 25 до 140 мм (всього 12 діаметрів), вага патрону - за заявкою покупця.

Фотогалерея