НАШІ НОВИНИ

16-05-2019 Нові зарядні машини
Підприємство почало експлуатацію СЗМ підвищеної вантажопідйомності, навісне обладнання яких встановлено на шасі автомобіля Scania.
12-10-2018 Почалось виготовлення ВР "Грануліт К"
Почалося виготовлення і завантаження Грануліта К за допомогою установки змішувальної мобільної

СТАТИСТИКА

ПРО ПІДПРИЄМСТВО ПрАТ "ІВП"

Підприємство було створено в 2001 році з метою забезпечення вітчизняної гірничої промисловості вибуховими речовинами, що відповідають світовим стандартам з безпеки, екології, ефективності та економіці.

У 2004 році на Полтавському ГЗК (Комсомольск) була побудована і введена в експлуатацію ділянку з виробництва компонентів емульсійної вибухової речовини (ЕВР) <Анемікс>. Це ВВ здатне ефективно дробити породи незалежно від міцності, обводнення, тріщинуватості. У зв'язку з постійно зростаючою потребою в ЕВР, вже в липні 2006 р було завершено будівництво заводу з виробництва емульсійної матриці для кар'єрів ВАТ <Арселор Міттал Кривий Ріг>. Новий завод побудований з урахуванням досвіду експлуатації ділянки на Полтавському ГЗК, його продуктивність 28 000 т емульсії на рік.

Планується будівництво подібних заводів і в інших регіонах України.

Фахівці ПрАТ "ІВП" розробили конструкцію і налагодили виробництво змішувально-зарядних машин (ЗЗМ) для транспортування компонентів ЕВР і заряджання їх в свердловини. Широкий модельний ряд ЗЗМ різної вантажопідйомності розроблявся з урахуванням накопиченого досвіду екслуатаціі цих машин. Автоматична система управління ЗЗМ дозволяє працювати в ручному, напівавтоматичному і автоматичному режимах і не має аналогів в Україні з безпеки і надійності.

ЕВР <Анемікс> - єдина в Україні промислова вибухова речовина, яка має сертифікат Німеччини, Великобританії, та ін. Країн - повністю відповідає вимогам Європейського стандарту.

Співробітники підприємства переконані, що діяльність ПрАТ "ІВП", дала потужний імпульс для розвитку технологій спрямованих на повну відмову від застосування дорогих, небезпечних, екологічно шкідливих промислових тротиловмісних вибухових речовин.